تبلیغات
یاس نبی - آیا تحریم گوگل توسط مسلمانان تاثیری داشته است؟ +عکس
انا اعطیناک الکوثر
جمعه 14 مهر 1391

آیا تحریم گوگل توسط مسلمانان تاثیری داشته است؟ +عکس

   نوشته شده توسط: ارژنگ    نوع مطلب :الایام ،

درسته که هر روز چندین بار از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنیم... ولی چند روزی می شه که به خاطر حذف نکردن فیلم توهین به پیامبر (ص) مسلمانان تصمیم به عدم استفده از این موتور جستجو رو گرفتن... شاید با خودتون بپرسید: " آیا تحریم گوگل توسط مسلمانان تاثیری داشته است؟"

بعد از اینکه 8 سال گوگل اون بالا جا خوش کرده بود! با یه حرکت ساده از طرف مسلمانان امد پایین...

 

پس از اقدام هماهنگ مسلمانان جهان در تحریم گوگل، این سایت پس از هشت سال که همواره پربازدیدترین سایت جهان نام داشت سقوط کرد و به رتبه دوم تنزل یافت.

به گزارش فارس، پایگاه الکسا که ترتیب پر بازدیدترین سایت‌ها در جهان را نشان می‌دهد، در تازه‌ترین رده بندی خود، رتبه گوگل را به دومین سایت تنزل داد. این در حالی است که گوگل طی 8 سال گذشته همواره در صدر جدول پربازدیدترین سایت‌های جهان قرار داشت و بدون رقیب در رتبه نخست سایت الکسا جای داشت.

تنزل رتبه گوگل پس از آن روی داد که این سایت از حذف فیلم اهانت آمیز به پیامبر اسلام خودداری کرد و همین موضوع باعث شد تا مسلمانان جهان تصمیم بگیرند که این سایت را تحریم کرده و از آن استفاده نکنند.

پی نوشت: بیاید موتورهای جستجوی دیگه رو امتحان کنیم، سایت bing.com هم بد نیستا...!

پی نوشت 2: شاید یادت بره از گوگل استفاده نکنی! می تونی بری تو تنظیمات مرورگر و home page رو روی bing.com یا ask.com تنظیم کنید...